Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou)

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Cikháj 45, Cikháj 59102

Penzion Cikháj je situován ve stejnojmenné obci, v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Pobyt zde uspokojí všechny zájemce o klidný odpočinek na čerstvém vzduchu Vysočiny. Penzion nabízí nejen možnost celoročního ubytování v prakticky zařízených pokojích vybavených pro jednotlivce i rodiny s dětmi, ale také možnost pořádání různých firemních i rodinných akcí. Audiovizuální technika je k zapůjčení. V objektu nechybí ani společenská místnost s televizí a barem, bufet s drobným prodejem a úschovna lyží. Parkování vozů je zajištěno před objektem.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou) On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Apartmán
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou) Pokoje

Cenově výhodné pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Hotelové pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené tak, aby hostům zajistily příjemný, klidný a pohodlný pobyt. Sociální zařízení je společné na chodbě. V apartmánu je možné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem.

Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou) Gastronomie

Penzion disponuje vlastní jídelnou s domácí kuchyní, s kapacitou 60 míst. Hosté si mohou objednat celodenní stravování formou snídaně, polopenze či plné penze. Nechybí ani výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. V objektu se nachází také bufet s nabídkou nápojů a cukrovinek.

Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou) Recepce

Není zde stálá recepce.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou) Dostupnost

Vlakové a autobusové spojení do Žďáru nad Sázavou, dále autobusem směr Svratka - výstup přímo v obci Cikháj. Vzdálenost penzionu od autobusové zastávky cca 200 m. Vzdálenost Brno - Cikháj cca 90 km, nadmořská výška 700 m.

Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou) Okolí

Penzion Cikháj je situován v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy na Vysočině. Prostředí je ideální pro pořádání pěších i cyklistických výletů na zdravém vzduchu. V sousedství objektu můžete využít hřiště pro míčové hry, jen 100 metrů odtud se rozprostírá rybník s možností koupání. K návštěvě zve např. zámek Kinských ve Žďáru nad Sázavou, barokní kostel Svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře či sklárnu ve Škrdlovicích.

Penzion Cikháj (pobočka Žďár nad Sázavou)

Cikháj 45, Cikháj
Zobrazit celou mapu